0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France لیگ ۱
پاریس سن ژرمن
-
-
بوردو
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
رن
۲
۱
Olympique Nimes
Finished
۱۹:۳۰
سنت اتین
۱
۱
Stade De Reims
Finished
۱۷:۳۰
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
فولاد مبارکه سپاهان
-
-
پرسپولیس
Cancelled
۱۶:۱۵
پدیده مشهد
۲
۱
نفت مسجد سلیمان
Finished
۱۵:۳۰
استقلال تهران
۲
۱
ذوب آهن
Finished
۱۸:۳۰
  Italy سری آ
رم
۴
۰
US Lecce
Finished
۲۰:۳۰
جنوا
۲
۳
لاتزیو
Finished
۱۵:۰۰
اینتر میلان
-
-
سمپدوریا
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
اتلانتا
-
-
ساسولو
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
هلاس ورونا
-
-
کالیاری
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
تورینو
-
-
Parma Calcio 1913 S.r.l.
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Portugal لیگ برتر
اسپورتینگ براگا
-
-
ویتوریا ستوبال
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
اسپورتینگ
-
-
بوآویستا
inprogress
۲۱:۰۰
بلننس
۱
۰
ماریتیمو مادیرا
Finished
۰۰:۰۰
پاکوس فریرا
۲
۱
Famalicao
Finished
۱۸:۳۰
موریرنسه
۲
۱
CD Santa Clara
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands لیگ برتر فوتبال هلند
الکمار
۲
۰
زوله
Finished
۱۷:۰۰
هراکلس آلملو
۱
۰
آژاکس آمستردام
Finished
۱۹:۱۵
ویتس آرنهیم
۱
۲
پی اس وی آیندهوون
Finished
۱۷:۰۰
اوترخت
۲
۱
توئنته انسخده
Finished
۱۴:۴۵
  Spain لالیگا
اتلتیکو مادرید
-
-
ویارئال
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
ختافه
-
-
سویا
inprogress
۲۱:۰۰
آلاوز
۲
۱
اتلتیک بیلبائو
Finished
۱۶:۳۰
CA Osasuna
۰
۳
Granada CF
Finished
۱۴:۳۰
Real Valladolid
۲
۱
اسپانیول
Finished
۱۸:۳۰
  Germany بوندسلیگا
بایر لورکوزن
۲
۰
آگزبورگ
Finished
۱۸:۰۰
ولفسبورگ
۴
۰
ماینز
Finished
۲۰:۳۰
  Scotland لیگ برتر
سلتیک
۳
۱
کیلمارنوچ
Finished
۱۸:۳۰
جانستون
۲
۲
گلاسکو رنجرز
Finished
۱۷:۰۰
  Belgium دسته یک آ
خنت
-
-
ترویدنس
inprogress
۲۲:۳۰
اندرلخت
۶
۱
آس ایوپن
Finished
۲۰:۳۰
کلوب بروگ
۱
۰
رویال چارلیروی
Finished
۱۷:۰۰
  Austria بوندسلیگا
لاسک لینز
۴
۱
اس کا ان .پوئلتن
Finished
۱۷:۰۰
آستریا وین
۲
۲
رد بول سالزبورگ
Finished
۱۹:۳۰
TSV Hartberg
۲
۲
راپید وین
Finished
۱۷:۰۰
  Ukraine لیگ برتر
شاختار دونتسک
۱
۰
SFC Desna Chernihiv
Finished
۱۸:۳۰
الکساندریا
۱
۲
Kolos Kovalivka
Finished
۱۵:۳۰
الیمپیک دونتسک
-
-
FC Lviv
inprogress
۲۱:۰۰
کارپاتی لویو
۱
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia لیگ ۱
دینامو زاگرب
۳
۲
اینتر زاپرسیک
Finished
۱۷:۳۰
ایسترا
۱
۱
سلون بلوپو
Finished
۲۰:۰۰
  Greece سوپر لیگ
آئک آتن
-
-
OFI Kreta
inprogress
۲۱:۰۰
پوک تسالونیکی
-
-
المپیاکوس پریوس
inprogress
۲۱:۰۰
پانایتولیکوس
۱
۰
پانیونیوس
Finished
۱۶:۳۰
ارتومیتوس اتینون
۱
۰
آ.و.ژانتی
Finished
۱۸:۴۵
Volos Nps
۰
۰
لارسا آل
Finished
۱۸:۴۵
  Denmark سوپر لیگ
سیلکبورگ
۱
۱
کپنهاگن
Finished
۱۸:۳۰
راندرس
۰
۰
اودنسه
Finished
۱۶:۳۰
آلبورگ
۳
۲
براندبی
Finished
۲۰:۳۰
نوردیالند
۲
۱
سوندرجیسک
Finished
۱۴:۳۰
لینگبی
۲
۰
Esbjerg FB
Finished
۱۶:۳۰
  Japan جی لیگ
ویسل کوب
۱
۱
Yokohama FC
Finished
۱۰:۳۰
یوکوهاما مارینوس
۱
۲
گامبا اوساکا
Finished
۰۸:۳۰
شیمیزو اس-پالس
۱
۳
توکیو
Finished
۰۷:۳۰
سانفریس هیروشیما
۳
۰
کاشیما انتلیرس
Finished
۰۸:۳۰
  Turkey سوپر لیگ
فنرباغچه
۱
۳
گالاتاسارای
Finished
۱۹:۳۰
گنکلیربیرلیگی آنکارا
۱
۰
MKE Ankaragucu
Finished
۱۶:۳۰
مالاتیا بلدسپور
۱
۲
آنتالیاسپور
Finished
۱۴:۰۰
  Germany بوندسلیگا دوم
ارمینیا بیله فلد
۱
۰
Hannover 96
Finished
۱۶:۳۰
نورمبرگ
۱
۲
دارمشتات
Finished
۱۶:۰۰
ساندهاسن
۰
۲
Karlsruher SC
Finished
۱۶:۰۰
  Azerbaijan لیگ برتر
قره باغ
۱
۰
سومگایییت
Finished
۱۷:۳۰
Sabah
۰
۰
ساباییل
Finished
۱۵:۳۰
  Australia لیگ
سنترال کواست مارینرس
۰
۳
سیدنی
Finished
۱۰:۳۰
  Italy سری بی
FC Crotone
-
-
پسکارا
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
سالرنیتانا
۱
۰
AS Livorno
Finished
۱۷:۳۰
Pordenone Calcio
۰
۱
AC Chievo Verona
Finished
۱۷:۳۰
  Tunisia لیگ ۱
کلوب اسپورتیف صفاقسی
۲
۱
جی سی کایروآناسیه
Finished
۱۸:۳۰
Club S Hammam-Lif
۰
۱
اسپرانسی اسپورتیو دی تونس
Finished
۱۶:۳۰
استد تونس
۰
۴
موناستیر
Finished
۱۶:۳۰
AS Soliman
۲
۰
کلوب بیزرتین
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico دسته برتر، کلاسورا
Iruna
۲
۱
نکاکسا
Finished
۰۲:۳۰
اونام پوماس
-
-
مونارکاس موریلیا
inprogress
۲۱:۳۰
مونتری
۰
۱
امریکا دی مکزیک
Finished
۰۶:۳۰
کروز آزول
۲
۱
تیگرس
Finished
۰۴:۳۰
  Israel لیگ برتر
هاپوئل بیر شوا
-
-
Hapoel Kfar Saba FC
inprogress
۲۱:۴۵
هاپوئل رانانا
۰
۱
بنی یهودا تل اویو
Finished
۲۰:۳۰
  Switzerland سوپر لیگ
بازل
۲
۲
Servette FC
Finished
۱۸:۳۰
لوگانو
۰
۰
سیون
Finished
۱۸:۳۰
گالن
۳
۳
یانگ بویز برن
Finished
۱۸:۳۰
  Costa Rica دسته برتر، کلاسورا
دپورتیوو ساپریسا
۳
۱
یونیورسیداد د کاستاریکا
Finished
۰۵:۳۰
الجوانسه
۱
۰
ADR Jicaral
Finished
۰۳:۳۰
گوادالوپ
۰
۰
کارتاگینس
Finished
۰۱:۳۰
AD San Carlos
۱
۰
مانتی کویرا گرچیا
Finished
۰۵:۰۰
  Uruguay دسته برتر، اپرتورا
ناسیونال
۲
۲
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
لیورپول مونتویدو
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
پروگرسو
-
-
پلازا کولونیا
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
دانوبیو
-
-
مونته ویدئو واندررز
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil پالیستا،سری ای 1
پانته پرتا
۱
۱
فروویاریا
Finished
۰۱:۳۰
سانتو اندره
-
-
براگانتینو
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
اینستیتوت آس کوردوبا
۰
۰
دپورتیوو ریسترا
Finished
۰۱:۳۰
آل بویز
۲
۱
CA Tigre
Finished
۰۲:۰۵
کلوب آلماگرو
-
-
ویلا دالماین
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Ecuador لیگ ۱ ،سری آ
لیگ دپ یونیورسیتاریا
۲
۳
ایندپندینته دل وال
Finished
۰۲:۱۵
دلفین اس سی
۱
۲
بارسلونا
Finished
۰۰:۰۰
یونیورسیداد کاتولیکا دل اکوادور
۴
۰
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
Mushuc Runa SC
-
-
ناسیونال
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina سوپر لیگ
اندپندینت
۰
۱
جیمناسیا اسگریما لا پلاتا
Finished
۰۲:۱۰
نیوئلس اولد بویز
۴
۰
کولون د سانتا
Finished
۰۴:۱۵
سان لورنزو
۰
۱
ریسینگ کلاب
Finished
۰۰:۰۵
اتلتیکو توکومان
۲
۲
اتلتیکو لانوس
Finished
۰۴:۲۰
  Germany Amateur بوندسلیگا، زنان
بایرن مونیخ
۳
۱
سند
Finished
۱۶:۳۰
اس سی فرایبورگ
۲
۲
دیوسبرگ
Finished
۱۶:۳۰
فرانکفورت
۳
۱
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۶:۳۰
کلن
-
-
یو اس وی جنا
Cancelled
۱۶:۳۰
  Greece 3rd League, Group 1 (4)
Aetos Orfanou
-
-
Orfeas Xanthis
Finished
۱۶:۳۰
Nestos Chrysoupoli FC
-
-
Doxa Theologou
Finished
۱۶:۳۰
Aris Avatou
-
-
Iraklis Zigou
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria اولین لیگ حرفه ای
ایتار ۱۹۲۴ ولیکو تارنو
۱
۱
لودوگورتس رازگراد
Finished
۱۸:۰۰
ویتوشا بیستریکا
۱
۲
بیرویی استارا زاگورا
Finished
۱۳:۳۰
لوکوموتیو ۱۹۲۶ پیلودیو
۴
۰
FC Tsarsko Selo Sofia
Finished
۱۵:۴۵
  Spain لالیگا 2
رئال ساراگوسا
۳
۱
RC Deportivo La Coruna
Finished
۱۸:۳۰
رایو والیکانو
-
-
هواسکا
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CF Malaga
-
-
Racing De Santander
inprogress
۲۰:۴۵
Extremadura UD
-
-
CD Mirandes
inprogress
۲۰:۴۵
لوگو
۱
۰
رئال اوویدو
Finished
۱۴:۳۰
  Guatemala لیگ ملی، کلاسورا
مونیسیپال
۰
۰
دپورتیوو گوآستاتویا
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Mixco
۱
۱
آنتیگوا
Finished
۰۴:۳۰
سیکوینالا
-
-
کومونیکاسیونس
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
زلاجو ام سی
۰
۰
Deportivo Iztapa
Finished
۰۳:۳۰
دپورتیوو ساناراته
۲
۱
کوبان ایمپریال
Finished
۲۰:۳۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
-
-
دپورتیوو مالاکاتکو
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain دسته برتر زنان
والنسیا فمیناس
-
-
رایو والیکانو
inprogress
۲۱:۰۰
  Turkey لیگی بایانلار
کوناک بیلیدیسی
۳
۲
اتاسهیر بلدیهسی
Finished
۱۱:۳۰
  Austria لیگ اول
Grazer AK
۱
۲
فلوریدزدورفر آ سی
Finished
۱۳:۰۰
واکر اینسبروک
۱
۱
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۵:۰۰
  Czech Republic لیگ
سیگما اولوموس
۱
۰
اسپارتا پراگ
Finished
۱۹:۳۰
کاروینا
۳
۰
تپلیس
Finished
۱۷:۰۰
فاستاو زلین
۲
۳
SK Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۷:۰۰
  Poland لیگ برتر
لچ پزنان
۲
۰
لژیا گدانسک
Finished
۲۰:۰۰
ویسلا پلاک
۱
۱
زاگلبی لوبین
Finished
۱۵:۰۰
ویسلا کراکو
۲
۰
کورونا کیلس
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden سونسکا کاپ، گروه 4
آیک
۲
۲
جونکوپینگس سودرا
Finished
۱۵:۰۰
کالمار
۳
۰
اورگریت
Finished
۱۵:۰۰
  Romania لالیگا۱
آسترا جیورجیو
۲
۲
سپسی
Finished
۱۸:۰۰
یونیورسیتاتی کرایووا
-
-
کلوج
inprogress
۲۱:۳۰
ویتورول کنستانتا
۰
۰
ACS FC Academica Clinceni
Finished
۱۸:۰۰
گاز متان مدیاس
۱
۰
دینامو بوسورستی
Finished
۱۸:۰۰
  Japan جی لیگ ۲
اهیم
۱
۲
ماتسوموتو یاماگا
Finished
۱۰:۳۰
Jubilo Iwata
۲
۰
مونتدیو یاماگاتا
Finished
۰۸:۳۰
توکوشیما وورتیس
۳
۰
توکیو وردی
Finished
۰۸:۳۰
مارچیدا زلویا
۰
۰
ونتفورت کوفو
Finished
۰۸:۳۰
فجیانو اوکایاما
۱
۰
زیگن کانازاوا
Finished
۰۸:۳۰
وارن ناگاساکی
۱
۰
توچیگی
Finished
۰۸:۳۰
تسپاکوساتسو گونما
۰
۳
نیگاتا البیرکس
Finished
۰۸:۳۰
رنوفا یاماگوچی
۱
۰
کیوتو سانگا
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
اویسپا فوکوکا
Finished
۰۸:۰۰
میتو هولیهوک
۱
۲
اومیا آردیجا
Finished
۰۸:۳۰
یونایتد ایچیهارا چیبا
۱
۰
FC Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
  Cyprus دسته 1
آئک لارناکا
۰
۰
نیا سالامینا فاماگوستا
Finished
۱۹:۳۰
پافوس
۲
۰
اپوئل نیکوزیا
Finished
۱۷:۳۰
اتینکوس اکناس
۵
۰
آنورتوسیس فاماگوستا
Finished
۱۷:۳۰
المپیاکووس نیکوزیا
۱
۱
لیماسول
Finished
۱۹:۳۰
  Peru دسته برتر، اپرتورا
یونیورسیتاریو د دپورتس
۰
۲
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۴:۳۰
رئال گارسیلاسو
۳
۱
ملگار
Finished
۰۰:۰۰
Carlos Mannucci
-
-
آکادمیا کانتولا
inprogress
۲۱:۳۰
  India دسته دوم،آی-لیگ
Bhawanipore Fc
۱
۰
Chennaiyin FC II
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden سونسکا کاپ، گروه 6
هاکن
۳
۰
گایس گتبورگ
Finished
۱۹:۰۰
Eskilsminne IF
۰
۵
اوسترساند
Finished
۱۹:۰۰
  Turkey لیگ
ایستابنولسپور
۰
۰
بولوسپور
Finished
۱۹:۳۰
گیرسونسپور
۰
۳
بالیکیسیرسپور
Finished
۱۴:۳۰
آلتای ایزمیر
۳
۱
آدانا اسپور
Finished
۱۷:۰۰
  England لیگ برتر
ارسنال
۳
۲
اورتون
Finished
۲۰:۰۰
منچستر یونایتد
۳
۰
واتفورد
Finished
۱۷:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۳
۰
Norwich City
Finished
۱۷:۳۰
  Bolivia لیگ حرفه ای بولیوی، اپرتورا
رویال پری سیون
-
-
بلومینگ سنتا کرز
inprogress
۲۲:۳۰
نشنال پوتوسی
-
-
کلوب ارورا
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  India سوپر لیگ هند
دلهی دیناموس
۴
۴
کرالا بلاسترس
Finished
۱۷:۳۰
  Italy سری سی ، یخش سی
AZ Picerno
۱
۰
بیسکیگلی
Finished
۲۰:۰۰
اسپورتیوا رجینا
۳
۰
پاگانیس کالسیو 1926
Finished
۱۷:۳۰
کاسرتانا
۱
۲
US Vibonese Calcio
Finished
۲۰:۰۰
رنده
۰
۱
AS Avellino 1912
Finished
۲۰:۰۰
کالسیو کاتانیا
۰
۰
Ternana Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Cavese 1919
۱
۱
SSC Bari
Finished
۱۷:۳۰
AS Viterbese Castrense
۱
۳
Potenza Calcio
Finished
۱۷:۳۰
مونوپولی
۰
۱
سیکولا لئونزیو
Finished
۱۷:۳۰
  Finland اس ام زیر ۲۰سال
Atlantis FC
-
-
Kapa
inprogress
۲۱:۴۵
IF Gnistan
۱
۲
MP Mikkelin
Finished
۱۳:۳۰
کااپو
۰
۵
تورکو
Finished
۱۵:۰۰
  India دسته دوم آی-لیگ
چنای سیتی
۱
۱
آزیوال
Finished
۱۷:۰۰
Aciesta Trau Football Club
۲
۴
کینگ فیشر یاست بنگر
Finished
۱۵:۰۰
  International Youth کاپ لیبرتادورس زیر 20، گروه دو
Cerro Porteno
۱
۰
Danubio Fc
Finished
۰۰:۳۰
CA River Plate (Arg)
۱
۰
Millonarios FC
Finished
۰۲:۴۵
  Greece U19 Super League
Asteras Tripolis
۱
۰
Panathinaikos
Finished
۱۵:۳۰
PAOK Thessaloniki
۴
۰
Olympiacos FC
Finished
۱۳:۳۰
Lamia 1964
-
-
اریس
Finished
۱۶:۳۰
  Greece سوپر لیگ، زنان
اریس تسالونیکی
۳
۲
اوفی
Finished
۱۱:۳۰
لاریا 1964
۰
۱
پاوک تسالونیکی
Finished
۱۴:۳۰
  Colombia پریمرا آ،اپرتورا
ایکوداد
-
-
Cucuta Deportivo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
ایندپندینته مدیلین
۱
۳
اتلتیکو ناسیونال مدلین
Finished
۰۱:۵۰
دپورتیوو تولیما
۰
۰
کلوب دپورتیو جونیور
Finished
۱۸:۰۰
دپورتیوو کالی
-
-
میلوناریوس
Cancelled
۱۵:۳۰
  Morocco بوتولا
رپید کلوب اوید زم
۰
۰
برکان
Finished
۱۹:۳۰
هوسا هاسانیا اگادیر
-
-
المپیک خوریبگا
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Gutierrez SC
۱
۱
San Martin de Mendoza
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
امریکا
۱
۱
SC Recife PE
Finished
۰۰:۳۰
  Chile دسته برتر
اورتون د وینا دل مار
۰
۱
دپورتیوو یونیون لا کالارا
Finished
۰۳:۰۰
Deportes La Serena
۳
۰
سانتیاگو واندرز
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia لیگ زیر 19سال
MFk Dukla Banska Bystrica
۱
۲
زیلینا
Finished
۱۲:۳۰
  Guatemala Primera Division
Csd Comunicaciones II
-
-
Capitalinos
Finished
۲۰:۳۰
  Germany لیگ 3
TSV 1860 Munich
۱
۱
ماگدبورگ
Finished
۱۵:۳۰
هالسچر
۳
۵
اونترهاخینگ
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden سونسکا کاپ، گروه 5
نورکوئپینگ
۱
۰
هالمستاد
Finished
۱۷:۰۰
تواکرز
۱
۳
فالکن‌بری
Finished
۱۷:۰۰
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی
Avanhard Odessa
۲
۱
Morskaya Akademia Odessa
Finished
۱۲:۰۰
پورتلند تایمبرز
۱
۳
نیو انگلند ریولوشن
Finished
۰۴:۳۰
ونکوور وایتکپس
۲
۱
Minnesota United FC
Finished
۰۲:۰۰
Fk Sokil Sokilnyky
-
-
Fk Karpaty Kamianka-buzka
inprogress
۱۱:۳۰
دنپراگرو سینلنیکوو
۰
۱
Energiya Dnipro
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Premier League, Reserve
Orlando Pirates
۳
۰
Golden Arrows
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu
-
-
Polokwane City
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Spain دسته افتخار جوانان - گروه 1
Celta de Vigo
۶
۰
Real Oviedo
Finished
۱۳:۰۰
  Portugal قهرمانی زیر 19سال،فاز 2
Futebol Clube Alverca
۰
۴
بنفیکا
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
دپورتیوو مورون
۱
۰
CA Alvarado
Finished
۰۳:۳۰
CA Atlanta
۲
۱
فرو کاریل اوست
Finished
۰۴:۰۵
آگروپکوآریو آرجنتینو
۰
۱
Estudiantes BA
Finished
۰۱:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال
اینتراخت نوردرستیدت
۲
۴
ولفسبورگ 2
Finished
۱۶:۳۰
هامبورگ
-
-
ویچه فلنسبرگ
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
هانوفر 96
-
-
پائولی2
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
اولدنبورگ
۳
۱
رهدن
Finished
۱۶:۳۰
  Chile دسته دوم
دپورتس ماگالانس
۱
۰
دپورتس پورتو مونت
Finished
۰۰:۰۰
دپورتس کوپیاپو
۴
۱
ملیپيلا
Finished
۰۰:۳۰
San Luis De Quillota
۴
۱
بارنچیا
Finished
۰۲:۳۰
  El Salvador Segunda Division
Ilopaneco
۱
۱
CD Racing Junior de Armenia
Finished
۰۰:۳۰
  Switzerland لیگ چلنج
آراو
۴
۴
SC Kriens
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil کاریوکا،سری آ،تاکا گوانابارا،پلی اف
بوآویستا
۱
۲
فلامینگو
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای غرب
رودینگاسن
۳
۳
آلمانیا آکن
Finished
۱۷:۳۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
-
-
Olympic Star
Finished
۱۷:۳۰
Les Lierres
۰
۲
Le Messager Ngozi
Finished
۱۵:۰۰
Ngozi City
-
-
Bujumbura City
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium دسته یک B، مرحله دوم
کفسو بیرسچوت ویلریجک
۲
۱
Lommel SK
Finished
۱۸:۳۰
  Andorra دسته وزنی پرایمرا
AC d`Escaldes
-
-
UE Engordany
Interrupted
۲۰:۳۰
UE Sant Julia
۰
۱
اینتر کلوب د اسکالدس
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary ان بی 2
کساکواری
-
-
گاییروت
Finished
۱۹:۳۰
گیور اتو
۱
۳
سگند 2011
Finished
۱۵:۰۰
FC Ajka
-
-
ام تی کی بوداپست
Finished
۱۹:۲۵
  Portugal سگوندا لیگا
CD Mafra
۱
۰
پنافیل
Finished
۱۸:۳۰
ناسیونال د مادیرا
۱
۰
آکادمیکا دی کویمبرا
Finished
۱۹:۳۰
کووا پیداد
۱
۲
وارزیم
Finished
۱۸:۳۰
آکادمیکو دی ویسیو
۱
۱
بنفیکا
Finished
۱۴:۴۵
  Italy Serie C, Girone A
Juventus U23
۱
۰
US Pianese
Finished
۱۷:۳۰
سیتا دی پونتدرا
۰
۱
آلساندریا کالسیو
Finished
۱۷:۳۰
اولبیا کالسیو
۱
۰
پیستویز
Finished
۱۷:۳۰
جیانا ارمینیو
-
-
Como 1907
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Calcio Lecco 1912
-
-
Aurora Pro Patria 1919
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Mexico لیگ زیر ۲۰ سال، اپرتورا
یونیورسیداد ناسیونال-پوماس
-
-
موریلا
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana اف ای کاپ
Karela United FC
-
-
مدیاما
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil مسابقات قهرمانی سرگیپانو
Lagarto FC SE
-
-
AD Frei Paulistano SE
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil گویانو،دسته 1
آناپولیس
-
-
اتلتیکو گو
inprogress
۲۲:۳۰
Goiania EC GO
-
-
آپارسیدنس گو
inprogress
۲۲:۳۰
  Colombia دسته دوم ، اپرتورا
فورتالزا اف سی
-
-
کورتولوا
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Russia لیگ برتر
PFC Sochi
-
-
FC Orenburg
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Sweden سونسکا کاپ گروه 2
FK Karlskrona
۱
۱
اسکیلسفونا
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای جنوب شرق
TUS Rot-Weiss Koblenz
۰
۰
FC Bayern Alzenau 1920
Finished
۱۶:۳۰
  Greece 3rd League, Group 2 (4)
Edessaikos
-
-
Thiella Sarakinon
Finished
۱۶:۳۰
Makedonikos FC
-
-
Thermaikos Thermis
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal مسابقات قهرمانی پرتغال، گروه سی
پرایینسی
-
-
آگویدا
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovakia سوپر لیگ
سنیکا
۲
۰
اسپارتاک ترناوا
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
فرالپی سالو
-
-
Carpi FC 1909
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Cesena FC
۱
۳
ویکنزا کالسیو
Finished
۱۷:۳۰
FC Arzignano Valchiampo
-
-
Calcio Padova
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
گوبیو 1910
۰
۰
Reggio Audace FC
Finished
۱۷:۳۰
پیاچنزا ۱۹۱۹
-
-
سانبندتس کلسیو
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
راونا کالسیو
۰
۱
تریستینا کالسیو
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia لیگ پروا
NK Bravo
۲
۱
NK Tabor Sezana
Finished
۱۶:۳۰
دمزال
۱
۲
NS Mura
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal مسابقات قهرمانی پرتغال، گروه آ
ماریتیمو مادیرا
-
-
CF Uniao Madeira
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Venezuela دسته دوم
Fundacion Aifi
-
-
Dynamo Puerto Fc
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
دپورتیوو پاتره
-
-
اتلتیکو فوریال
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
انگوستورا
-
-
چیکو د گوایانا
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Uganda لیگ برتر
بول
-
-
ویلا
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland لیگ برتر فوتبال لینستر
گلنوایل
۱
۳
هوم فارم اف سی
Finished
۱۴:۳۰
  Tanzania لیگ برتر
Coastal Union Fc
-
-
یانگ افریقا
Finished
۱۶:۲۵
تانزانیا پریسونس
-
-
لیپولی
Finished
۱۶:۳۰
Alliance Fc
-
-
سینگیدا یونایتد
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال شرق
بیرلینر
۳
۱
هرتابرلین
Finished
۱۶:۰۰
ویکتوریا برلین
-
-
Bischofswerdaer FV 1908
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Thailand تاهی لیگ 1
سوخوتای
۱
۲
راتچابوری
Finished
۱۴:۳۰
Trat FC
۱
۳
پلیس تیرو
Finished
۱۴:۳۰
موانگ تانگ یونایتد
۱
۲
بانگکوک یونایتد
Finished
۱۵:۳۰
  Spain دسته افتخار جوانان - گروه 7
هرکولز سی اف
۲
۳
رئال مورسیا
Finished
۱۴:۳۰
البورایا
-
-
Lorca Cf Ii
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Ud Alzira
۰
۴
لوانته
Finished
۱۴:۳۰
  Greece لیگ فوتبال
پاناچاکی 2005
۲
۰
ارگوتلیس
Finished
۱۴:۳۰
اپولون لاریساس
۰
۱
آوک-کیسامیکوس
Finished
۱۵:۳۰
Apollon Smyrnis
۲
۱
A.o. Kassiopi
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand تاهی لیگ 2
ناخون پاتوم
۲
۰
چیانگمای
Finished
۱۴:۳۰
کاستسارت یونیورسیتی
-
-
ساموت شاخون
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Turkey Amateur لیگ 3، گروه 2
Derince Spor
۴
۱
پیاس بلدیه ۱۹۷۵
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur لیگ، گروه بیاز
سانکاکتپ بیلیدیه اسپور
۵
۰
سانلیورفاسپور
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur لیگ ، گروه کیرمیزی
تازلسپور
۱
۰
Kardemir Karabukspor
Finished
۱۴:۰۰
اتایمزگت بلدیه اسپور
۱
۳
سیواس بلدیه اسپور
Finished
۱۴:۰۰
  Greece لیگ فوتبال زیر 19سال
دوسکا دراماس
-
-
A.O. Kassiopi
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Argentina دسته برتر، بانوان
CA Independiente
-
-
سان لورنزو دی الماگرو
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Satsaid
-
-
پلاتنس
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
ویلا سان کارلوس
-
-
اکسورشنیستاس
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata
-
-
Racing Club
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید